733 290 035 info@mariosikora.cz

Workshop
Moravské Toskánsko

WORKSHOP MORAVSKÉ TOSKÁNSKO
Na Workshopu budeme především fotit. Ukážeme si vhodné lokality pro krajinou fotografii, v regionu Kyjova. Ve chvílích na hotelu si projdeme teoretickou část, budete mít možnost konzultovat své nafocené fotografie. Stejně tak si v rámci besedy, ukážeme i mou tvorbu.

PRŮBĚH KURZU
Ubytujeme se, vzájemně se potkáme a seznámíme. (Hotel, strava a doprava nejsou součástí ceny – účastníci však dostanou doporučení, tak abychom byli na stejném hotelu a měli dobré zázemí). Fotit budeme převážně za dobrého počasí, k večeru a rána. Je tedy vhodné si vzít s sebou dobré oblečení a něco k jídlu a pití. Rovněž je dobré očekávat, že vyrážet na lokace budeme před východem slunce, tedy prospat se můžeme po návratu z plenéru. Pohybovat se budeme každý den cca 30 – 60km po okolní krajině (vlastním autem, mohu případně přibrat účastníky s sebou). Focení v tomto regionu není příliš fyzicky náročné, tedy nemusíte se obávat, že budeme chodit kilometry. Celý program bude zaslán účastníkům kurzu. V průběhu workshopu bude zmiňovaná beseda, kde se vzájemně představíme a bude zde také prostor pro konzultaci vytvořených fotografií. Po celou dobu je Vám lektor k dispozici.

CO S SEBOU
Vlastní digitální zrcadlovka/bezzrcadlovka či pokročilý fotoaparát s manuálním režimem a objektivem, nabité baterie, prázdné paměťové karty, kvalitní stativ, kdo chce konzultovat fotky – notebook či USB flash disk. Dobrou náladu a chuť se učit novým věcem 🙂

MÍSTO KONÁNÍ KURZU/WORKSHOPU
Kyjov a okolí.

VOP A STORNO PODMÍNKY

INDIVIDUÁLNÍ KURZ – Cena 5900 KČ / 1 den. | 15900 KČ / 3 dny.

Kurz je vhodný pro pokročilé.
Výuka je možná Prezenční.
Kód: I-Workshop Moravské Toskánsko
Hotel, strava a doprava nejsou součástí ceny.

MÍ SPOKOJENÍ KLIENTI

Uvádím, zde reference svých klientů, spolupracovníků či profesních kritiků umění.
Reference naleznete i na Google či Seznamu.

"Odborné znalosti na vysoké úrovni, komunikativní, příjemný, prostě super!"

Božena Jemelková

"Odbornost ve svém oboru a zároveň empatie pro začátečníky. Na všechny dotazy reagoval pružně a s přesnou odpovědí."

Martina Spáčilová

"Lektor byl skvělý, informace dokázal srozumitelně předat, na všechny dotazy skvěle odpovídal a během 2 dnů mě naučil to, co jsem se nenaučila za rok s manuálem"

Dominika Schäfer

"Skvělá spolupráce, perfektní služby a vystihne přesně, co klient potřebuje. Vždy 100% připravený. Skvělé fotky! Vřele doporučuji."

Taťána Golcová

“Pan Sikora byl velmi vstřícný, reagoval na naše požadavky, měl s námi trpělivost. Moc děkujeme.”

Ing. Martina Rothová

"Potřebovala jsem individuálně poradit od fotografa a to přesně na míru. Mario byla jasná volba. Nejenže mi všechno polopaticky vysvětlil, ale i mně vytvořil soukromý medailonek, který je pro mé zákazníky určitě velmi prospěšný z hlediska poznání mé osobnosti."

Karin Golanova

"Zajímá se o úroveň chápání posluchačů častými dotazy a ochotně dovysvětlí a poradí. Zvlášť vyzdvihuji odborně-uměleckou úroveň lektora."

Gattnar Lech

"Velice inspirativní."

Marek Sadil

“Bylo to skvělé!”

Mgr. Ondřej Zwierzyna

“Věděl přesně, o čem mluví. Bylo vidět, že má zkušenosti... Profesionál, umí vysvětlit a poradit. Byla radost s ním pracovat, tomuto oboru velice dobře rozumí. Jeho rady budou do budoucna cenné. Děkuji za obohacení.”

Kamila Adámková

“Poskytl nám inspiraci a motivaci pro další fotografickou tvorbu.”

Olga Mikulcová

“Pan Sikora, jde vidět že je člověkem na svém místě. Mluví dobře a vše rád vysvětlí.”

Michal Slovák

“Výborná komunikace s posluchači kurzu a zájem lektora předat nám co nejvíce ze svých zkušeností.”

Marcela Jurečková

“Přístup lektora byl naprosto profesionální. Vše řešeno srozumitelně, s úsměvem a maximální trpělivostí.”

Ivana Matějásková

“Informace byly odborně a zároveň srozumitelně podány, líbilo se mi vyjadřování i přístup.”

Jana Sabolová

“Lektor je odborníkem ve svém oboru. Velice vstřícný a příjemný přístup. Byla jsem velice spokojená. Do kurzu jsem šla s obavami, jelikož jsem naprostý začátečník a amatér, ale mé obavy byly hned od začátku rozptýleny. Odcházím spokojená a určitě se do budoucna ještě vrátím na navazující kurzy. Za tento kurz opravdu děkuji především lektorovi.”

Zuzana Vejo

ZAČNĚTE FOTIT JIŽ DNES

Individální přístup k vašim potřebám zaručen.