733 290 035 info@mariosikora.cz

Workshop
Moravské Toskánsko

WORKSHOP MORAVSKÉ TOSKÁNSKO
Na Workshopu budeme především fotit. Ukážeme si vhodné lokality pro krajinou fotografii, v regionu Kyjova. Ve chvílích na hotelu si projdeme teoretickou část, budete mít možnost konzultovat své nafocené fotografie. Stejně tak si v rámci besedy, ukážeme i mou tvorbu.

PRŮBĚH KURZU
Ubytujeme se, vzájemně se potkáme a seznámíme. (Hotel, strava a doprava nejsou součástí ceny – účastníci však dostanou doporučení, tak abychom byli na stejném hotelu a měli dobré zázemí). Fotit budeme převážně za dobrého počasí, k večeru a rána. Je tedy vhodné si vzít s sebou dobré oblečení a něco k jídlu a pití. Rovněž je dobré očekávat, že vyrážet na lokace budeme před východem slunce, tedy prospat se můžeme po návratu z plenéru. Pohybovat se budeme každý den cca 30 – 60km po okolní krajině (vlastním autem, mohu případně přibrat účastníky s sebou). Focení v tomto regionu není příliš fyzicky náročné, tedy nemusíte se obávat, že budeme chodit kilometry. Celý program bude zaslán účastníkům kurzu. V průběhu workshopu bude zmiňovaná beseda, kde se vzájemně představíme a bude zde také prostor pro konzultaci vytvořených fotografií. Po celou dobu je Vám lektor k dispozici.

CO S SEBOU
Vlastní digitální zrcadlovka/bezzrcadlovka či pokročilý fotoaparát s manuálním režimem a objektivem, nabité baterie, prázdné paměťové karty, kvalitní stativ, kdo chce konzultovat fotky – notebook či USB flash disk. Dobrou náladu a chuť se učit novým věcem 🙂

MÍSTO KONÁNÍ KURZU/WORKSHOPU
Kyjov a okolí.

VOP A STORNO PODMÍNKY

INDIVIDUÁLNÍ KURZ – Cena 7500 KČ / 1 den. | 18900 KČ / 3 dny.

Kurz je vhodný pro pokročilé.
Výuka je možná Prezenční.
Kód: I-Workshop Moravské Toskánsko
Hotel, strava a doprava nejsou součástí ceny.

ZKUŠENOSTI PŘÍMO OD KLIENTŮ

Reference naleznete také firemním profilu na Google či Seznamu.

"Odborné znalosti na vysoké úrovni, komunikativní, příjemný, prostě super!"

Božena Jemelková

"Odbornost ve svém oboru a zároveň empatie pro začátečníky. Na všechny dotazy reagoval pružně a s přesnou odpovědí."

Martina Spáčilová

"Lektor byl skvělý, informace dokázal srozumitelně předat, na všechny dotazy skvěle odpovídal a během 2 dnů mě naučil to, co jsem se nenaučila za rok s manuálem"

Dominika Schäfer

"Skvělá spolupráce, perfektní služby a vystihne přesně, co klient potřebuje. Vždy 100% připravený. Skvělé fotky! Vřele doporučuji."

Taťána Golcová

“Pan Sikora byl velmi vstřícný, reagoval na naše požadavky, měl s námi trpělivost. Moc děkujeme.”

Ing. Martina Rothová

"Potřebovala jsem individuálně poradit od fotografa a to přesně na míru. Mario byla jasná volba. Nejenže mi všechno polopaticky vysvětlil, ale i mně vytvořil soukromý medailonek, který je pro mé zákazníky určitě velmi prospěšný z hlediska poznání mé osobnosti."

Karin Golanova

"Zajímá se o úroveň chápání posluchačů častými dotazy a ochotně dovysvětlí a poradí. Zvlášť vyzdvihuji odborně-uměleckou úroveň lektora."

Gattnar Lech

"Velice inspirativní."

Marek Sadil

“Bylo to skvělé!”

Mgr. Ondřej Zwierzyna

“Věděl přesně, o čem mluví. Bylo vidět, že má zkušenosti... Profesionál, umí vysvětlit a poradit. Byla radost s ním pracovat, tomuto oboru velice dobře rozumí. Jeho rady budou do budoucna cenné. Děkuji za obohacení.”

Kamila Adámková

“Poskytl nám inspiraci a motivaci pro další fotografickou tvorbu.”

Olga Mikulcová

“Pan Sikora, jde vidět že je člověkem na svém místě. Mluví dobře a vše rád vysvětlí.”

Michal Slovák

“Výborná komunikace s posluchači kurzu a zájem lektora předat nám co nejvíce ze svých zkušeností.”

Marcela Jurečková

“Přístup lektora byl naprosto profesionální. Vše řešeno srozumitelně, s úsměvem a maximální trpělivostí.”

Ivana Matějásková

“Informace byly odborně a zároveň srozumitelně podány, líbilo se mi vyjadřování i přístup.”

Jana Sabolová

“Lektor je odborníkem ve svém oboru. Velice vstřícný a příjemný přístup. Byla jsem velice spokojená. Do kurzu jsem šla s obavami, jelikož jsem naprostý začátečník a amatér, ale mé obavy byly hned od začátku rozptýleny. Odcházím spokojená a určitě se do budoucna ještě vrátím na navazující kurzy. Za tento kurz opravdu děkuji především lektorovi.”

Zuzana Vejo

ZAČNĚTE FOTIT JIŽ DNES

Individální přístup k vašim potřebám zaručen.